Marstall Weidechips, 15 kg

Hoogwaardige hooivervanger & vezelrijke ondersteuning van de spijsvertering

€ 24,29 € 26,99 -10%

(€ 1,62 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 kg

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Bulkgoederen: Voor dit product gelden extra verzendkosten van € 9,90 per stuk vanwege de afmetingen of het gewicht.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Hoog gehalte aan ruwe celstof & gemakkelijk te doseren
  • Ideaal voor gevoelige paardentanden
  • Stofvrij & volledig zonder toevoegingen

Vaak samen gekocht met Marstall Sinfonie, 15 kg

Marstall Weidechips, 15 kg € 24,29 (€ 1,62 / kg)
Marstall Sinfonie, 15 kg € 36,89 (€ 2,46 / kg)
Totaalprijs: € 61,18
Beschrijving

Met het hoogwaardige ruwvoer Weidechips bied je je paard een alternatief voor gewoon hooi dat rijk is aan ruwe vezels. De voorzichtig gedroogde hooivezels zijn snel te weken en dragen bij aan een diervriendelijke voeding.

Productkenmerken:

  • Samenstelling rijk aan ruwe celstof ter ondersteuning van de spijsvertering
  • Zeer korte weektijd voor een snelle bereiding
  • Stofvrij en volledig zonder toevoegingen
  • Laag eiwitgehalte en laag fructaangehalte
  • Ideaal voor gevoelige paarden en oudere paarden met gebitsproblemen

Voedingsadvies:

Dagelijkse portie (voorbeeld voor 600 kg levend gewicht)

Als volledige vervanging van hooi Ter verrijking van het basisvoeder Als structuur om door het krachtvoer te mengen
6 tot 9 kg weidechips 3 kg weidechips en 6 kg hooi 1 tot 5 handenvol weidechips bij muesli en hooi

Aanbevolen rantsoen & opmerkingen:

  • Algemene aanbeveling als vervanging voor hooi: 1 tot 1,5 kg per 100 kg levend gewicht per dag.
  • 1 kilogram chips vervangt 1 kilogram hooi (1 liter komt overeen met ongeveer 330 gram).
  • Verhoog de hoeveelheid droge weidechips in het begin geleidelijk.
  • Bij haastige eters, oudere paarden en paarden die weinig drinken, overgiet u over het algemeen 1 liter weidechips met 1 tot 2 liter water en laat u deze weken (zeer korte weektijd).
  • Bewaar het product op een hygiënische, koele en droge plaats.
  • Zorg te allen tijde voor voldoende vers drinkwater.

Gedetailleerde productbeschrijving:

De zorgvuldig verwerkte weidevezels uit het Allgäu bieden je paard een natuurlijke en vezelrijke voedingsbasis. Door de late maai-tijd op soortenrijke natuurlijke weiden ontstaat een voer met een hoog vezelgehalte, dat de spijsvertering van je paard op een voedingsfysiologische manier gericht ondersteunt. De zorgvuldige selectie van de verschillende grassen en kruiden zorgt tegelijkertijd voor een verlaagd fructaangehalte en eiwitgehalte, waardoor het voer een bijzonder milde voeding garandeert. Het levert belangrijke energie en structuur voor de dagelijkse voeding.

Dankzij de innovatieve perstechniek in handzame formaten overtuigt het ruwvoer door een extreem korte zweltijd en een eenvoudige dosering in het dagelijkse stalleven. De stofvrije textuur zonder enige toevoegingen maakt het tot de optimale keuze voor gevoelige paarden, terwijl de zachte consistentie na het weken vooral dieren met gebitsproblemen het eten vergemakkelijkt. Of het nu gaat om een volledige vervanging van hooi tijdens reizen, ter verrijking van het rantsoen of als structuurverrijker onder het krachtvoer – dit ruwvoer is veelzijdig inzetbaar. Bovendien zijn de geweekte vezels uitstekend geschikt om ongewenste voeradditieven op een slimme manier te verbergen.

Art. nr.: ASS-001
Inhoud: 15 kg
EAN: 4250006304770
Producentnummer: 052670
Merken: Marstall
Voederdeclaratie: Aanvullend voer
Wachttijd - FN (DE): ADMR volgzaam
Opslag: Koel, droog en donker bewaren
Samenstelling

100 % grassen (hoge temperatuur gedroogd)

Samenstelling

Analytische componenten en inhoud, energie per kg

Samenstelling
Rauwe eiwitten 11 %
pcv ruw eiwit 46 g
rauw vet 2,5 %
ruwe celstof 20,2 %
ruwe as 10,6 %
Energie EN 8,6 mg
Energie ME 7 mg
fructaan 3,9 %
calcium 0,8 %
fosfor 0,3 %
natrium 0,3 %
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: marstall Premium-Pferdefutter, Mühlenstr. 15, 87534, Oberstaufen, Duitsland, www.marstall.de/unser-team

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Marstall Weidechips

1 recensie in een andere taal

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
1 (50%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder