Cavalor Take It Easy Forte, 60 g

Ideaal voor extreme stressvolle situaties

€ 26,09 € 28,99 -10%

(€ 434,83 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hoge dosis tryptofaan
  • Met essentiële oliën
  • Bevat vitamine B1 en magnesium

Vaak samen gekocht met Cavalor FIBER FORCE, 15 kg

Cavalor Take It Easy Forte, 60 g € 26,09 (€ 434,83 / kg)
Cavalor FIBER FORCE, 15 kg € 26,09 (€ 1,74 / kg)
Totaalprijs: € 52,18
Beschrijving

Cavalor's Take It Easy Forte bevat een relatief hoge dosis tryptofaan. Samen met essentiële oliën kan de pasta een kalmerend effect bereiken. TTake It Easy Forte is geschikt voor stressvolle situaties zoals wedstrijden, transport, enz.

De samenstelling werd aangevuld met vitamine B1 en magnesium. Voor een optimaal resultaat kan Take It Easy Forte gecombineerd worden met Cavalor SoZen of Cavalor Calm.

Voedingsadvies:

  • Afhankelijk van de mate van stress, ½ tot 1 injectie 24 uur voor de stresssituatie.
  • Optimaal resultaat: ⅓ de avond ervoor, ⅓ 's ochtends en ⅓ een uur voor een stress-situatie.
  • Maximaal 3 injecties per dag
Art. nr.: AGA-472823
Inhoud: 60 g
EAN: 5425016902479
Producentnummer: 472823
Merken: Cavalor
Voederdeclaratie: Aanvullend voer
Analytische componenten
Samenstelling
Rauwe eiwitten 28,4 %
rauw vet 0,14 %
Rohfaser 0 %
ruwe as 0,33 %
Rohöle und -fette 0 %
magnesium 0,01 %
calcium 0,06 %
fosfor 0,01 %
natrium 0,3 %
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Nutriquine N.V., Booiebos 6c/8, 9031, Drongen, België, info@cavalor.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Cavalor Take It Easy Forte

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal